תחוו את השוקולד

המעוטר שלנו

סדרת הבית

טבליות השוקולד המשולבות שלנו מורכבות מתערובת של פולי קקאו המיובאים מכל רחבי העולם. לאחר ניסויים רבים ובדיקות ארוכות אשר מטרתן הייתה לגלות מהי תרכובת הפולים הטובה ביותר הצלחנו להגיע לשילוב מדויק ומושלם של טעמים.

העבודה המאומצת והעקשנות הבלתי מתפשרת להגיע לטעם מושלם יצרו שוקולד עם שילוב הטעמים הטוב ביותר של פולי הקקאו אשר יש לאמא אדמה להציע.

תגלו את הסדרה

סדרה עולמית

הרכב הטעמים של פולי הקקאו משתנה בהתאם למיקומם הגיאוגרפים. לחות, סוג אדמה ומעברי עונות מהווים גורם מכריע בעיצוב מהותם של פולי הקקאו. ממדגסקר ועד פרו, מוונצואלה לאקוודור, ‘הולי קקאו’ מטפחת ברגישות רבה את פולי הקקאו בצורה הומוגנית, דבר אשר ממקסם את יכולת הביטוי הייצוגית של כל איזור ואיזור


תגלו את הסדרה

סדרת האחוזה

שילוב של אומנות עיבוד קקאו עם מומחיות חקלאית ייחודית. השוקולד היקורתי והבלעדי שלנו מורכב מזני הקקאו המשובחים ביותר שקיימים בטבע. כל אחת ואחת מטבליות השוקולד שלנו יכולה להתהדר בארומה ייחודית ובטעם ומרקם שאי אפשר למצוא באף מקום אחר. יודעים מה? אל תקשיבו לנו. בואו לטעום ולהתאהב בעצמכם

תגלו את הסדרה

שוקולד חלב

חפיסות שוקולד החלב המעולה שלנו אשר מיועדות לחך העדין ביותר, מתהדרות במרקם קרמי עדין ובמתיקות מושלמת. כל זאת, מבלי להתפשר על הטעם האותנטי והטבעי של פולי הקקאו בו אנו מתגאים.

תגלו את הסדרה

מצופים

עולמות שלמים של טעמים וארומות מתגלים לאחר טעימה ממעדני השוקולד שלנו. הפינוקים הקטנים והמענגים הללו הוכנו ונקלו במיוחד כדי להדגיש את הטעמים המסתתרים בפולי הקקאו הייחודיים שלנו.

תגלו את הסדרה

מארזי מתנה מיוחדים

הראו את אהבתכם והערכתם כלפי אחרים או כלפי עצמכם (גם לכם מותר להתפנק! ) באמצעות מארזי השוקולד הייחודיים שלנו, הכוללים מגוון סוגים של שוקולד חלב ושוקולד מריר.

כל מי שיפתח את אחד המארזים שלנו יזכה לטעום טעם ייחודי ונפלא של שוקולד שהוכן בתשומת הלב הקפדנית והטובה ביותר.

תגלו את הסדרה

תצטרף למועדון השוקולד של

HOLY CACAO

הצטרף למועדון